0850 242 82 02

kopilotdanismanlik@gmail.com

Bizi Takip Edin

WhatsappYouTubeInstagram

Popüler

ENFP

Kişilik Testi

Uyarılar

1. Birçok kuramda olduğu gibi MBTI’da da hata payı vardır. Burada bahsedilen yorumlamalara katılmıyor olabilirsin. Testinin detaylı incelenmesini istiyorsan ya da bir hata olduğunu düşünüyorsan hiç çekinmeden bize ulaş :)

2. Kişilik tiplerinde doğru ya da yanlış yoktur. Her tipin kendine has güçlü ve zayıf yönleri vardır. Zayıf yönlerin hemen her biri geliştirebilir özelliklerdir. Bu testin en temel faydası da budur. Eksik yönlerimizi objektif ama yapıcı bir şekilde fark edip onları iyileştirmeye çalışmak.

Popüler Kişilik Tipi

Popülerler arkadaş ortamlarına can veren kişilerdir. Enerjileri oldukça yüksektir ve üzerlerine dikkati çabuk çekerler. Yanlarından eğlenmek oldukça kolaydırlar. Meraklı ve gözlem becerileri yüksektir. Hislerine güvenirler ve insanları diğer kişilik tiplerine göre hızlı tanırlar. Popülerlere yalancıları yakalama konusunda da oldukça başarılılardır. Yaratıcı özellikleri sayesinde kimsenin aklına gelmeyen fikirleri üretebilirler.

Enerjileri çok yüksek, hayal güçleri çok geniş olsa da iş uygulamaya geldiğinde popülerler düzeni sağlamakta zorlanırlar. Verdikleri sözleri tutamayabilirler. Meraklı ve keşfe açık olmaları onları sürekli yeni bir şey bulmaya iter.

Empati becerileri ve insan ilişkileri oldukça kuvvetlidir ama istikrar ve uzun vaade planları uygulama konusunda daha dikkatli olmalıdırlar. Ayrıca popüler bireyler bağımsızlıklarına çok düşkünlerdir, kısıtlama ve kurallardan hiç hoşlanmazlar.

Güçlü Yönler

Kişilik Testi

Yüksek İletişim Becerisi
Gözlemci
Açık Fikirli
Eğlenceli
Yaratıcı
Enerjik

Kopilot'un Popülerlere Önerileri

Kişilik Testi

1. Pratik becerilerin önemi
Harika planlar üretebiliyorsunuz fakat bunları uygulayabilmek de en az üretebilmek kadar önemli. Enerjinizi uygulama kısmına da ayırıp uygulama kısmında daha sabırlı olmalısınız.

2. Aşırı düşünmeden kaçın
Aynı anda çok fazla detayı düşünme eğiliminiz var. Bu oldukça yorucu. Sonucunda aksiyon çıkmayan, bir sonucu değiştirmeye etkisi olmayacak düşüncelerden kaçınarak kendinizi daha az yorabilirsiniz.

3. Hayır diyememek
Popülerlerin çoğu duygusal ve empatik. İnsanları geri çevirmek sizin için zor olabilir fakat bazı durumlarda kendi iyiliğiniz için bu yol gerekli olabilir. Zamanla hayır diyebilme konusunda iyi olup kendinizi daha iyi savunmanız kesinlikle mümkün.

4. Çok bağımsız
Bağımsızlığınıza düşkün olmanız size çok fazla güçlü özellik katıyor fakat hem eğitim hem de iş dünyası çeşitli kurallar bütünüyle yürüyor. Mecbur kalındığında kurallara bağlılıkla ilgili daha sabırlı olmanı ve buna alışmaya çalışmanız konforunuzu arttıracaktır.

Popüler Tipindeki Karakterler

Peeta Mellark (The Hunger Games)
Willie Wonka (Charlie' nin Çikolata Fab.)
Michael Scott (The Office)
Spider-Man

Kopilot firma logosu

Bloglarımız

Meslekler ve Maaşlar

Anlaşmalı olduğumuz ödeme firmaları.

Kopilot © 2022 Tüm Hakları Saklıdır.

WhatsappWhatsappYouTubeYouTubeInstagramInstagram